Последние статьи:

Translator


« | Главная | »

Система EV-DO. Зворотній канал

Автор: admin | 17 июня 2010

Система EV-DO. Зворотній канал

Юдаїчев Андрій Вікторович

Система EV-DO відноситься до систем третього покоління. Принципова відмінність технології 3-го покоління від попередніх – можливість забезпечити весь спектр сучасних послуг (передачу мови, роботу в режимі комутації каналів і комутації пакетів взаємодія з додатками Internet, симетричну й асиметричну передачу інформації з високою якістю зв'язку) і в той же час гарантувати сумісність з існуючими системами. Новою якістю цих систем є також те, що вони дозволяють компаніям-операторам самостійно розробляти додатки, функції і послуги, орієнтуючись на вимоги конкретного регіону і ріст попиту на визначені послуги.

Технологія EV-DO є однією з кількох перспективних технологій для подальшого розвитку, тому дослідження технічних рішень завдяки яким ця технологія добре зарекомендувала себе і можливих шляхів її вдосконалення є актуальним. В даній роботі це дослідження буде зконцентроване на зворотньому каналі й причинах завдяки яким він здатен задовольняти вимогам 3G мереж.

Страницы: 1 2

Темы: Системы телекоммуникации, связи и защиты информации, Телекоммуникации | Комментариев нет

Отзывы

Security Code:

Copyright © 2010 KpiArticle.com
Все права охраняются законодательством Украины. Использование материалов kpiarticle.com разрешается при условии размещения ссылки (для интернет-изданий гиперссылка, не закрытая для индексации поисковыми системами) на kpiarticle.com